Most Viewed

Kategorie

Narzędzia tytanów – Tim Ferriss

Tim Ferriss to jeden z najbardziej rozpoznawany bloger, autor wielu ciekawych książek oraz inwestor. Książka składa się z ponad 700 stron tekstu, które przeplatane są ilustracjami duchowych zwierząt uczestników wywiadów.

Narzędzia tyranów to zbiór wywiadów przeprowadzonych z najlepszymi z najlepszych w swojej dziedzinie. W wywiadach pojawiają się bardzo znane osoby takie jak Tony Robbins, ale nie brak jest też tych mniej znanych co czyni tą książkę szczególnie interesująca. Dzięki naturalnemu podziałowi książki na małe rozdziały czyta się ja bardzo szybko.

Na swoim koncie mam już na pewno ponad 1000 książek, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji przeczytać książki, która zawierała by tak potężna liczbę informacji. Liczba wskazówek jest tak duża, że musiałem ponownie przeczytać tą książkę, aby uczulić swoje notatki, ale na pewno nie zanotowałem wszystkich istotnych informacji. Informacje zawarte w książce dotyczą stylu życia, rozwoju osobistego, aplikacji używanych do zarzadzania swoim czasem czy innych drobnych spraw życia codziennego jak np. sprzed do ćwiczeń używany przez Tima w podroży.

Książka zawiera bardzo dużo informacji z pierwszej ręki, tzn. od ludzi sukcesu. Można dowiedzieć się bardzo dużo na temat inwestowania, porannych rytuałów czy też błędów popełnionych przez uczestników wywiadów. Z całą pewnością Narzędzia tytanów można zaliczyć do poradników, ponieważ informacje zawarte w tej książce są bardzo praktyczne i poparte wieloma dowodami.

Narzędzia tytanów to propozycja dla ludzi, którzy są gotowi na wprowadzenie zmian w swoim życia, ale nie wiedza jak się za to zabrać. Czasem po przeczytaniu kilku książek ciężko jest wybrać nowe propozycje, dzięki tej książce miałem okazje poznać bardzo wartościowych ludzi, o których jeszcze nie słyszałem, dzięki temu moja lista książek do przeczytania powiększyła się o kilkanaście pozycji. [link afiliacyjny]

Warto pamiętać, że Tim, jest przede wszystkim blogerem, dlatego można odnieść wrażenie, że książka jest narzędziem do lokowania produktów i szczerze mówiąc pewnie trochę tak jest. Książka kosztuje około 40 zł za 700 stron bardzo cennych porad wspaniałych ludzi. Każdy kto próbował przeprowadzić wywiad ze znaną osób wie najczęściej wymaga to wkładu finansowego. Jeśli działalność blogera opłacana jest przez znane firmy dzięki czemu my możemy cieszyć się naprawdę wartościową książką. Zostaw mi proszę informacje w komentarzu czy twoim zdaniem jest to sprawiedliwy układ.

Ocena: 8/10

Wydawnictwo:  MT Biznes

Data premiery: 2017-09-22

Liczba stron: 704